Tato restaurace si Vaši pozornost zcela jistě zaslouží nejen výtečnou kuchyní, ale také příjemným prostředím, které ať v rušném turistickém centru Prahy, je oázou klidu.

Výjimečností kuchyně je zde cit tamního šéfkuchaře, Jiřího Eberle, pro přípravu mas jednotlivých druhů zvěřiny, které servíruje v jedinečných kombinacích se sezónními surovinami. V přípravě mas propojuje dlouholeté tradiční metody lovců a myslivců s nejmodernějšími trendy podporující šťavnatost, přirozenou chuť a barvu finálního zvěřinového jídla na Vašem talíři.

V Deer si pochutnáte jak na jelenu a další vysoké, tak na nízké, černé, červené i pernaté zvěřině a to vždy tak, že každé sousto bude pro Vás gastronomickým zážitkem. Ten bude umocněn moderním až uměleckým způsobem servírování pro zážitek estetický.

Nejpestřejší skladbu menu z lovné zvěře máme v období lovecké sezony.

Dát si zvěřinu? Ano, je zdravá a chutná.
Kde je nejlepší zvěřina? V Deer Restaurant?
Přijďte, ochutnejte a rozhodněte sami.

Šéfkuchař Jiří Eberl doporčuje zvěřinu
Šéfkuchař Jiří Eberl
Doporučuje zvěřinu

Rezervujte si svůj stůl

Recenze

Nejlepší restaurace na Praze 1

Restauraci jsem navštívila se svými přáteli. Velmi oceňuji možnost sezení venku v jakémkoli počasí, jelikož má zahrádka dvě části, jedna zakrytá a druhá úplně venku. Jídlo mě také příjemně překvapilo, jednoduché pokrmy s neskutečnou chutí a krásným servírováním. Určitě doporučuji !!

Petra M

Výborné live piano

Dobré jídlo, sympatická obsluha a výborný živý klavírní doprovod dají zapomenout i papouškům zírajícím z čalounění v atriu

Barbora Hladíková

Dezert Les je umění

Desert Les je umělecké dílo. Prvotřídní gastronomie v krásném prostředí

Marketa Hrabankova

Bauer Hotel Group

Přejete si rezervaci?
Tato webová stránka používá cookies, aby vám umožnila co nejlepší zážitek z našich stránek.